Bank VTB (Azərbaycan) ASC tender elan edir
Bank VTB (Azərbaycan) ASC Pərakəndə və Korporativ biznesin müştərilərinin gecikdirilmiş borcları ilə işləməк üçün  sisteminin  (7 il ərzində texniki dəstəyin minimum müddəti nəzərə alınmaqla) alınması ilə əlaqədar tender elan edir
Tender sənədləri ilə Bankın Xətai prospekti, 38, Messenat Plaza, АZ 1008, Bank VTB (Azərbaycan) ASC ünvanında yerləşən ofisində tanış olmaq olar. Tender təklifiləri üzərində sənədlərin siyahısı bərkidilmiş qeyri-şəffaf zərfdə bağlanmış və kontragentin möhürü ilə möhürlənmiş şəkildə  (əgər kontragent fərdi sahibkardırsa, imzalanmış) və 13 oktyabr 2023-cü il saat 16:00-dan gec olmayaraq bağlı və möhürlənmiş qeyri-şəffaf zərfdə (içindəkilərin möhürlənmiş və imzalanmış siyahısı əlavə olunmaqla) Bakı şəhəri, Nəsimi rayonu, Xətai pr., ev 38 Messenat Plaza, АZ1008, Bank VTB (Azərbaycan) ASC ünvanında yerləşən Bankın baş ofisinə təqdim edilməlidir.
Bank VTB (Azərbaycan) ASC-nin  Müsabiqə (Tender) komitəsi.
Əlaqələndirici şəxs:
Farana Heydarova
Telefon: 012 492-00-80 (daxili nömrə 5517)